عرضه اولیه زملارد

عرضه اولیه زملاردعرضه اولیه زملارد (کشاورزی و دامپروری ملارد شیر) پس از عرضه اولیه دو نماد امین و شاروم بر اساس اطلاعات منتشره از سازمان فرابورس ایران کلید خورد.

بنابر این گزارش 15% از سهام زملارد در روز سه شنبه 21 مرداد به شرح ذیل انجام خواهد شد:

  • بازه قیمتی 20.000 تا 21.000 ریال
  • حداکثر حجم قابل خرید 20 سهم
  • حداکثر سرمایه با احتساب کارمزد 420.073 ریال

با توجه به مشارکت بالای 5 میلیون نفری در دو عرضه اولیه اخیر، پیش بینی میشود حداکثر سهم هر نفر 8 تا 9 سهم باشد.

معرفی شرکت

شرکت کشاورزی و دامپروری ملارد شیر (زملارد)  با سرمایه گذاری بخش خصوصی در سال ۱۳۳۳ با بهره گیری از ۱۰۰ گاو مولد فعالیت خود را آغاز کرد . در سال های بعد ظرفیت واحد بتدریج افزایش یافته و در سال ۱۳۶۵ با ظرفیت۲۲۷۲ راس گاو و گوساله  به تایید  سازمان دامپزشکی کشور رسیده است ،  در سال ۱۳۷۴ مدیریت این مؤسسه به شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی تحویل داده شد و  مؤسسه  در سال  ۱۳۸۱ بنام شرکت کشت و دامداری ملاردشیر تغییر داده شد ، در سال ۱۳۹۱ پس از احداث دامداری جدید در شهرستان نظر آباد و انتقال دام به آن واحد ، طی صورت جلسه مجمع عمومی ۲۵/۳/۹۲ شرکت به مرکزیت استان البرز و شهرستان نظرآباد شماره ۲۹۴۳ ثبت گردید.

شرکت کشاورزی و دامپروری ملارد شیر (زملارد) با قدمتی بیش از نیم قرن ، به وسعت حدود ۲۰۰ هکتار که ۱۶۰ هکتار اراضی زیر کشت جو ، ذرت ، یونجه و ۴۰هکتار محوطه گاوداری با بهترین طرح ها و نقشه های روز دنیا ساخته شده است .  همچنین دارای یکی از بهترین گله های اصیل گاو هولشتاین است با توان نگهداری ۵۴۰۰ راس دام و زایش سالانه ۲۰۰۰ راس گوساله نر و ماده و سالن شیردوشی ۸۰ راسی مجهز به پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا می باشد ، کارخانه خوراک سازی مجهز به سیستم PLC  توان فعالیت در سه شیفت کاری تولید مقدار ۱۴۴ تن کنستانتره مصرفی دام را در روز دارد . شرکت کشت و دامداری ملارد شیر با تولید روزانه ۸۵ تن  شیر خام با راندمان تولید۵/۴۲ تن، یکی از بهترین رتبه در کشور از نظر میزان راندمان تولید به خود اختصاص داده است .

اطلاعات بیشتر در کدال و TSETMC

اشتراک گذاری

دیدگاه ها بسته شده اند.