معرفی برند کملیون

کملیون (Camelion)

شرکت کملیون (Camelion)  شرکت آلمانی با سابقه ای که این روزها در بازار جزو برندهای خوشنام عرضه کنند لامپ و باتری گشته است. این شرکت بیش از دو دهه می شود که نامش با لوازم ذخیره سازی انرژی و تجهیزات روشنایی گره خورده است. Camelion یک شرکت آلمانی است که در زمینه تحقیق، توسعه و ساخت محصولاتی نظیر باتری، شارژر و لامپ فعالیت می کند. البته این روزها، حوزه‌ی فعالیت این شرکت گسترش پیدا کرده و محصولاتی نظیر پاوربانک یا ماوس های بی سیم هم تولید می کند.

تاریخچه:

شرکت کملیون (Camelion) کار خود را از سال 1994 میلادی آغاز کرد. اکنون بیش از 10 شرکت زیرمجموعه Camelionدر سرتاسر دنیا وجود دارد. محبوب ترین محصول این برند، باتری های ارزان قیمت و با کیفیت آن است. اگر سری به بازار لوازم الکتریکی بزنید حتما باتری های این شرکت به چشمتان می خورد. لازم به ذکر است که به دلیل کیفیت و کارایی بالای محصولات کملیون، این شرکت در طول سالیان گذشته توانسته جوایز متعددی را دریافت کند.

محصولات تولیدی:

همان طور که گفتیم، باتری های کملیون، پرفروش ترین و در عین حال محبوب ترین محصولات این شرکت به شمار می روند. کملیون انواع مختلف باتری تولید می کند که از آن میان باید به باتری های قابل شارژ و غیر قابل شارژ اشاره کرد. تکنولوژی به کار رفته در باطری های این شرکت، کاملاً اختصاصی است و مشابه آن را در باتری های دیگر مشاهده نخواهید کرد. بجز باتری تولیدات لامپ های LED و SMD این شرکت نیز بسیار گسترده و از کیفیت بالایی برخوردار است. این روزها بجز باتری و لامپ تولید پاور بانک و حتی موس های بی سیم نیز در دستور کار تولید این شرکت قرار گرفته است.

مشخصات شرکت:
  • نام: کملیون (Camelion)
  • مکان شرکت: آلمان
  • تاریخ تاسیس : 1994 میلادی
  • عمده محصولات: باتری، لامپ
خرید محصولات کملیون
اشتراک گذاری

دیدگاه ها بسته شده اند.