معرفی برند گلستان

شرکت گلستان

شرکت گلستان در سال‌های آغازین 1330 بنیان نهاده شد زمانی كه «سید محمد گرامی» تجارت‌خانه چای را با هدف تولید،‌ واردات، بسته‌بندی و توزیع چای بنیان نهاد. بعد از گذشت چند سال و در اول آذرماه 1340 شمسی، این مجموعه با نام شرکت گلستان به صورت سهامی خاص به ثبت رسید.

شرکت گلستان در گذر زمان

در گذر زمان به موازات رشد اقتصادی ایران، شرکت گلستان نیز به طور مستمر فعالیت‌های خود را در جهت رشد و اعتلای صنعت و با هدف تهیه، تولید و بسته‌بندی بهترین محصولات غذایی در كشور گسترش داد. با چنین رویكردی در دهه 70 شمسی، شرکت گلستان، سبد محصولات خود را به بیش از 20 گروه اصلی غذایی توسعه داد و شبكه فروش و توزیع گسترده‌ و مدرنی را با بهره‌گیری از تكنولوژی روز ایجاد نمود.

سید محمد گرامی

گسترش شرکت گلستان

در دهه 80 شمسی شرکت گلستان با هدف توسعه بیشتر و مدرن سازی سبد محصولات و گسترش ارتباطات تجاری، همكاری خود را با شركت‌های بزرگ، پرسابقه و معتبر بین‌المللی همچون توینینگز انگلستان آغاز كرد.

این تلاش و كوشش همچنان ادامه دارد و هم اكنون گلستان با بهره‌گیری از حدود بیش از دو هزار نیروی كارآزموده و بیش از 300 محصول با گستره فعالیت كشوری، منطقه‌ای و بین‌المللی در تلاش است تا همراه با تغییرات فناوری و تغییر سبک زندگی جامعه، محصولات مناسبی را به مصرف كنندگان ارائه كند.

مسئوليت های اجتماعی گلستان

كسب‌وكارها اجزای قدرتمند جامعه به شمار می‌آیند و موفق‌ترین، قابل‌احترام‌ترین و مطلوب‌ترین كسب‌وكارها آنهایی هستند كه كاری فراتر از درآمدزایی ایجاد كنند؛‌ آنهایی كه آمده‌اند تا از تجربه و امکانات شان برای حل مشكلات جامعه و محیط زندگی خود استفاده كنند.

شرکت گلستان با نگاه ویژه ای که بنیانگذار آن مرحوم حاج سید محمد گرامی، به امور خیریه و نیکوکاری داشت، همواره تلاش دارد تا شرکتی مسئول در قبال جامعه ای باشد که در آن رشد کرده است. مدیران گلستان اعتقاد دارند که ایجاد تغییرات مثبت در جامعه ای که در آن فعالیت می کنند، از وظایف اصلی آنها است. ساخت مدارس، مراکز پزشکی و خدمات درمانی، مراکز نگهداری سالمندان، مراکز نگهداری و حمایت از کودکان بی سرپرست و عقب ماندگان ذهنی، ساخت و تجهیز مراکز علمی و از همه مهم تر سرمایه گذاری عظیم و آغاز ساخت بیمارستان خیریه مهدی کلینیک در مجتمع امام خمینی که بزرگ ترین و مجهزترین بیمارستان خاورمیانه خواهد بود؛ بخشی از مسئولیت های اجتماعی گلستان محسوب می شود.

سلامت،‌ برای ایرانیان

پروژه منحصر به فرد احداث بیمارستان مهدی کلینیک با هدف ارائه خدمات پزشکی و بهداشتی یکی از بزرگترین پروژه های خیریه ملی و غیرانتفاعی است که از حمایت مستقیم شرکت گلستان برخوردار است. موسسه خیریه مهدی موعود به عنوان مجری اصلی این پروژه یکی از مجموعه های خیریه‌ای است كه به وصیت مرحوم حاج سید محمد گرامی موسس و بنیان‌گذار گروه تجاری گلستان و در راستای تحقق بخشیدن به تعهد اجتماعی و دیدگاه بشر دوستانه این گروه تاسیس شده است.

بیمارستان اهدایی شرکت گلستان

منبع: وب سایت شرکت گلستان

اشتراک گذاری

دیدگاه ها بسته شده اند.